P.S. I Love You (2007)

فیلم: (P.S. I Love You (2007 یا پی نوشت: دوستت دارم
کارگردان: Richard LaGravenese
نویسنده: Richard LaGravenese
بازیگران شاخص: Hilary Swank, Gerard Butler and Harry Connick
فیلم در شاخه:  Drama, Romance
زمان فیلم: 126 min

فیلم با دعوای زوج جوانی آغاز می شه که عاشق هم هستند ولی هرزگاهی هم باهم بگو مگو و دعوا دارند در همان ابتدای فیلم، مرد بر اثر تومار مغزی فوت می کنه و هالی (همسرش) بیوه می شه. در اصل فیلم خیلی سریع از این قسمتها می گذره و در واقع شروع فیلم از جایی است که هالی تنها می شه.
هالی که در غم و اندوه فراق همسرش غرق شده در تولد سی سالگیش با جمع خانواده و دوستانش به خودش می یاد در اون روز برای اولین بار نامه ای از طرف همسر متوفاش بدستش می رسه که اون رو به خودش می یاره روزهای بعد هم به طروق مختلف نامه هایی از طرف همسرش بهش می رسه که همه اونها با این جمله به پایان می رسند P.S. I Love You  یا پی نوشت: دوستت دارم.
همسرش برای او و دوستانش برنامه سفری به زادگاه خودش ایرلند چیده بود در اونجا با اتفاقاتی روبرو می شه که مرتب به یاده گری (همسرش) می افته. داستان فیلم طوری است که تقریبا تا انتهای فیلم تماشگر فکر می کنه گری زنده است و  خودش تمام این برنامه ها رو می چینه. بعد از بازگشت از ایرلند متوجه می شه که به طراحی کفش علاقه داره و وقتی با مادرش از برنامه ها و آینده اش صحبت می کنه اونجا است که متوجه می شه نامه ها از طریق مادرش با در خواست همسرش که بعد از مرگش به او برسند، به او ارسال می شده.
فیلم با سفر او و مادرش به ایرلند و شروع عشق تازه ای به پایان می رسه.
فیلم بسیار لطیف با صحنه های خیلی زیبا و با احساس بدون هیچ هیجانی است، برای اینکه یه روز رومانتیکی  روداشته باشید دیدن این فیلم رو بهتون پیشنهاد می کنم.
من به شخصه به این فیلم امتیاز 6 از 10 رو می دم فقط به خاطر ساده بودن داستان.

pic name pic name pic name
pic name pic name pic name